+48 786 116 186

+48 786 116 186

Adwokat Szczecin Postępowanie Karne

 

Adwokat jest obecny przy czynnościach dokonywanych z udziałem podejrzanego, sporządza pisma procesowe (zażalenia, wnioski dowodowe i inne), bierze udział w posiedzeniach dotyczących środków zapobiegawczych, w tym posiedzeniach aresztowych.

Obrońca reprezentuje również oskarżonego w postępowaniu przed sądem, podczas którego bierze udział w rozprawach, sporządza pisma i wnioski dowodowe.

Należy pamiętać, że adwokat na każdym etapie pilnuje również procedury karnej, bacząc aby organy ścigania działały zgodnie z prawem. Niekiedy zatrzymani a później podejrzani nie znają obowiązujących przepisów, w tym swoich uprawnień czy obowiązków. Zdarza się również, że podejrzani pod wpływem emocji i stresu podejmują pochopnie pewne decyzje, które bez konsultacji z obrońca mogą mieć niekorzystny wspływ na sytuację podejrzanego.

Kancelaria prowadzi obronę podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie. Po uzyskaniu upoważnienia do obrony adwokat Katarzyna Kielsznia – Budzińska analizuje akta sprawy, spotyka się z podejrzanym/oskarżonym, bierze udział przy jego przesłuchaniu, jak i na dalszym etapie reprezentuje w sądzie.

Zapraszam do kontaktu!

 

Kontakt 786 116 186