+48 786 116 186

+48 786 116 186

Dlaczego Porady Prawne są dla każdego?

W dzisiejszych czasach zauważalny jest wzrost świadomości prawnej wśród społeczeństwa. Zanim podpiszemy ważną umowę lub stoimy przed wyzwaniem czy problemem życiowym, a czasem po prostu gdy mamy wątpliwość prawną – coraz częściej udajemy się o pomoc do specjalisty po Porady Prawne.

 

Czego oczekiwać po poradzie prawnej?

W ramach porady adwokat na spotkaniu z Klientem odpowiada na pytania Klienta, informuje o obowiązującym stanie prawnym. Klient informowany jest o przysługujących uprawnieniach lub obowiązkach.

W przypadku skomplikowanych stanów prawnych lub konieczności analizy umów, Klient może zlecić Adwokatowi analizę prawną danego zagadnienia.

Porady prawne mogą wiązać się również z dalszym zleceniem Adwokatowi prowadzenia sprawy Klienta. Adwokat prowadzi wtedy reprezentację przed sądami, organami administracji publicznej czy organami ścigania.

 

Jak umówić się na poradę?

Adwokat Szczecin Katarzyna Kielsznia – Budzińska oferuje zarówno udzielanie porad na spotkaniu w Kancelarii w Szczecinie, jak i w razie braku możliwości spotkania poradę telefoniczną lub on-line. Termin porady uzgadniany jest indywidualnie z Klientem.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

Adwokat Szczecin Katarzyna Kielsznia – Budzińska

 

Telefon: 786 116 186

e-mail: adwokat@kielsznia.pl