+48 786 116 186

+48 786 116 186

Katarzyna Kielsznia – Budzińska – Adwokat i Mediator 

Kancelaria Adwokacka Szczecin

Cieszę się, że mogę wykonywać zawód Adwokata. Od początku mojej działalności, a nawet i już wcześniej w ramach pracy jako praktykant i aplikant w Kancelariach Adwokackich, wiedziałam, że prowadzenie spraw rodzinnych (rozwód, separacja, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku), jak i spraw spadkowych (zachowek, nabycie spadku, odrzucenie spadku, dział spadku) czy też spraw cywilnych w zakresie zniesienia współwłasności nieruchomości itp. będą tymi, czym chcę się zająć w swojej praktyce.
Mam to szczęcie, że faktycznie od ponad dekady przede wszystkim zdobywam ciągłe doświadczenie właśnie w obrębie mojej specjalizacji.

Pomoc w ciężkich chwilach Klientów, szukanie najlepszych rozwiązań, wsparcie emocjonalne, ale przede wszystkim zabezpieczenie ich interesów prawnych – jest dla mnie najważniejsze. Podchodzę indywidualnie do każdej sprawy i w sposób bezpośredni tłumaczę zagadnienia prawne – prostym i przyjaznym językiem.

Wspieram również w procesach karnych, które często są prowadzone równolegle z procesami rodzinnymi.

Jeżeli chcesz skorzystać z mojego doświadczenia i uzyskać wsparcie w ważnej dla Ciebie chwili – zapraszam do kontaktu!

A w wolnej chwili:

Jako osoba lubiąca wyzwania i rywalizację startuję (póki co nieśmiało, ale jednak) w zawodach triathlonowych, jak i w pływackich.


adwokat Ewa Kelar Myślibórz Gryfino Chojna

Adwokat Ewa Kelar

Adwokat od 2016 r. Praktykę zawodową prowadzi w Szczecinie, ale również w Gryfinie. Sprawy karne nie są jej obce. Pani Mecenas specjalizuje się również w sprawach cywilnych i w prawie pracy.


Adwokat Polsko Niemiecki

Radca Prawny Piotr Jankowski, LL.M 

Pan Mecenas poza praktyką wykonywaną w Polsce jest również adwokatem wpisanym na listę adwokatów wykonujących zawód na terenie Niemiec. Z powodzeniem prowadzi sprawy karne, jak i cywilne, rodzinne i gospodarcze z elementem transgranicznym (w szczególności polsko-niemieckim).


Adwokat Nikolina Bajan

Nikolina Bajan

Aplikant adwokacki III roku


WSPÓŁPRACA


Adwokat Anita Swacha

Adwokat Anita Swacha

Adwokat wykonujący swoją codzienną praktykę w Warszawie, ale i też czasem w Szczecinie. Pani Mecenas prowadzi szereg spraw rodzinny, ale i taż karnych tak zwanych okołorozwodowych, ale i nie tylko. Prowadząc sprawy w Warszawie, zawsze mogę liczyć na współpracę z niezawodną i zawsze zaangażowaną na 100% Anitą.


NASZA KANCELARIA


Dobra Kancelaria Adwokacka Szczecin

Dojazd do kancelarii

Nasza Kancelaria znajduje się w samym centrum Szczecina przy ulicy Mikołaja Kopernika 13/2. Do kancelarii jest świetny dojazd komunikacją publiczną (między innymi linie 1, 2, 6, 7, 9, 75, 87, B, C).

Pod samym wejściem do Kancelarii dostępne są ogólnodostępne płatne miejsca parkingowe.

 

Rozkłady komunikacji miejskiej znajdziesz tutaj