+48 786 116 186

+48 786 116 186

Adwokat Katarzyna Kielsznia – Budzińska

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2013 – 2015 odbyła aplikację adwokacką w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej.

Praktykę zawodową zdobywała od początku studiów w kancelarii Kowalewski i Lachowicz – Adwokaci spółka cywilna w Szczecinie, z kolei w trakcie trwania aplikacji adwokackiej zdobyła różnorodne doświadczenie.

W czasie odbywania aplikacji adwokackiej adwokat Katarzyna Kielsznia – Budzińska udzielała bezpłatnych porad prawnych, jak również współpracowała ze szczecińskim stowarzyszeniem ERKA udzielając porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego.

Adwokat Katarzyna Kielsznia – Budzińska prowadzi również szkolenia z zakresu prawa administracyjnego dla pracowników samorządowych (m.in. prowadziła szkolenie dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Myślibórz, jak i dla pracowników Powiatowych Inspektoratów Nadzoru Budowlanego).

W kontaktach z Klientami kieruje się każdorazowym wysłuchaniem klienta, uwzględnieniem jego indywidualnej sytuacji i dążeniem do ochrony jego interesu.

W praktyce zawodowej specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, prawa karnego, jak również prawa gospodarczego i prawa budowlanego.

W czasie wolnym dba o ciągły rozwój. Joga, rower i rolki nie są jej obce. Kocha zwierzęta i angażuje się w ochronę ich praw.

WSPÓŁPRACA:

Kancelaria współpracuje również z innymi kancelariami, są to między innymi:

Kancelaria Polsko – Niemiecka
Adwokat Piotr Jankowski