Dlaczego Porady Prawne są dla każdego?

W dzisiejszych czasach zauważalny jest wzrost świadomości prawnej wśród społeczeństwa. Zanim podpiszemy ważną umowę lub stoimy przed wyzwaniem czy problemem życiowym, a czasem po prostu gdy mamy wątpliwość prawną – coraz częściej udajemy się o pomoc do specjalisty po Porady Prawne.

Czego oczekiwać po poradzie prawnej?

W ramach porady adwokat na spotkaniu z Klientem odpowiada na pytania Klienta, informuje o obowiązującym stanie prawnym. Klient informowany jest o przysługujących uprawnieniach lub obowiązkach.

W przypadku skomplikowanych stanów prawnych lub konieczności analizy umów, Klient może zlecić Adwokatowi analizę prawną danego zagadnienia.

Porady prawne mogą wiązać się również z dalszym zleceniem Adwokatowi prowadzenia sprawy Klienta. Adwokat prowadzi wtedy reprezentację przed sądami, organami administracji publicznej czy organami ścigania.

Jak umówić się na poradę?

Adwokat Szczecin Katarzyna Kielsznia – Budzińska oferuje zarówno udzielanie porad na spotkaniu w Kancelarii w Szczecinie, jak i w razie braku możliwości spotkania poradę telefoniczną lub on-line. Termin porady uzgadniany jest indywidualnie z Klientem.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:

Adwokat Szczecin Katarzyna Kielsznia – Budzińska

Telefon: 786 116 186    Telefon Gryfino: 507 548 368

e-mail: adwokat@kielsznia.pl

Porady Prawne Szczecin